Prodej s.r.o. a co vše obnáší, jaké jsou kroky při prodeji s.r.o.

Pokud jste rozhodnuti pro prodej s.r.o., nemusíte se bát zdlouhavé a náročné administrativy. Celá transakce probíhá v několika málo jednoduchých krocích.

Podrobný postup pro prodej s.r.o.1) Prodej s.r.o. - první krok 

Kupujete-li ready-made společnost, musíte se poohlídnout po profesionálním prodejci, který nabízí kvalitní prodej s.r.o., která bude mít v pořádku všechny náležitosti. Společnosti, pro které je prodej s.r.o. hlavní náplní, mají většinou na svých webech seznam dostupných předpřipravených společností, které jsou dostupné. Co se týče názvů dostupných společností, většinou jsou vybírány s citem pro věc a působí profesionálně a neotřele. Výběr ready-made společnosti lze uskutečnit přes on-line objednávku, mail, či telefonicky. 

2) Prodej s.r.o. - druhý krok 

Po vybrání dostupné ready-made společnosti na webu je třeba dodat poskytovateli další podklady, jako je souhlas s umístěním sídla, či údaje k vázaným živnostem a podobně. Protože naprostá většina firem, která nabízí prodej s.r.o. poskytuje také virtuální sídla společností, můžete si adresu zařídit spolu se založením společnosti a nebudete muset hledat jiného poskytovatele sídla. 

3) Prodej s.r.o. - třetí krok 

Máte-li vybranou společnost a dodali jste všechny důležité podklady, nezbývá než podepsat smlouvu a všechny potřebné dokumenty. Podpis smlouvy většinou probíhá u notáře (zejména v případě, je-li třeba upravit zakladatelskou smlouvu), nebo na Czechpointu.

Jak dlouho trvá prodej s.r.o.?

Celý proces prodeje s.r.o. je velmi rychlý a převod se dá většinou zařídit do 24 hodin. Jediné zdržení může být termín podpisu smlouvy. Po podpisu smlouvy a náležitých dokumentů můžete začít za firmu jednat. Na konci celého procesu je třeba provést změnu v obchodním rejstříku. Zapsání změny v rejstříku je otázkou 2-5 dní po podání návrhu. Prodej s.r.o. je velmi jednoduchá záležitost, která jde vyřešit v několika krocích. Pokud se rozhodujete mezi založením nové společnosti a koupí ready-made společnosti, neváhejte a volte druhou variantu. 

» Prodej s.r.o. v Praze za nejnižší ceny, s.r.o. může být Vaše jen za 21900 Kč! Klikněte pro více informací!

O Prodej-s-r-o.cz

Web, na kterém naleznete vše, co představuje prodej s.r.o. Informace o náležitostech, které jsou důležité pro prodej s.r.o. Zajímá-li Vás prodej s.r.o., pak je web s tématikou prodeje s.r.o. tím pravým pro Vás.

Další zajímavé projekty

  • Zajímá vás prodej s.r.o.? Podívejte se na Prodej-s-r-o.cz
  • Sídlo společnosti pro Vaši firmu v Praze. Více na Spolecnosti-sidla.cz
  • Potřebujete-li sídlo firmy v Praze, mohlo by Vás zajímat sídlo firmy Praha.
  • Firma Praha - proč mít firmu v Praze, sídlo firmy Praha a další.
  • Proč mít sídlo Praha? Informace o sídle firmy v Praze.
  • Ušetřete na daních a využijte offshore společnosti, vše o offshore.
  • Pořízením zahraniční společnosti můžete ušetřit peníze na daních.
  • Objevte prodej s.r.o., firma jednoduše a ihned.
  • Co nabízí zahraniční firmy oproti firmám v České republice?
  • Mějte sídlo společnosti v Praze, proč a jak ho získat?

Copyright © 2020 INVESTER MEDIA