Proč zvolit prodej s.r.o. a ne založení nové společnosti?

Důvodů, proč si místo založení nové společnosti vybrat prodej s.r.o. je několik. Ready-made společnosti představují velmi elegantní způsob, jak začít rychle a bez problémů podnikat. Prodej s.r.oi je velmi jednoduchý a bezproblémový. 

Prodej s.r.o. se do ČR dostal teprve před 10 lety, ale těší se obrovské oblíbě. Za velkou oblibu vděčí především velmi nízkým vstupním nákladům a rychlý start podnikání.

Jaké má prodej s.r.o. výhody?

Ready-made společnost má již splacený základní kapitál, takže na rozdíl od nově založené s.r.o. nepotřebujete 200.000. Právě tato částka může být pro začínající podnikatele kamenem úrazu. Začátky podnikání nejsou lehké a společnosti se hodí doslova každá koruna. Další výhodou je velmi krátký čas, za který lze převod společnosti na nového jednatele uskutečnit. Firmu můžete využívat ihned po jejím zakoupení. Ready-made společnost je již zapsána v obchodním rejstříku a nehrozí tedy možnost, že by ji nezapsal. Úpravy předzaložené společnosti se do rejstříku zapisují podstatně rychleji, než u nově založené společnosti.  

Jaké má prodej s.r.o. nevýhody?

I prodej s.r.o. má své nevýhody, které však lze eliminovat. Při hledání vhodné ready-made společnosti si dejte dobrý pozor, od koho ji kupujete. Mnoho předzaložených společností může mít dluhy. Prodej s.r.o. nechte na profesionálních prodejcích, jako je FIRMIN s.r.o. U něj máte jistotu, že je požadovaná společnost v naprostém pořádku.

Prodej s.r.o. X Založení společnosti na míru

Přestože je prodej s.r.o. hitem, kterého využívá stále větší část podnikatelské obce, zůstává populární i založení s.r.o. na míru. Založení společnosti s.r.o. na míru znamená, že se o celý proces postará třetí strana a vy se nemusíte o nic starat. Výhodou nové společnosti na míru je fakt, že je založena přesně podle zadání a nebudou v ní nutné změny. Firma, která se o založení postará opět stejně jako u prodeje s.r.o. vyřídí všechno papírování, včetně živností a daní z příjmu. Největší nevýhodou je nutnost složení základního kapitálu a čekání na zapsání do obchodního rejstříku. 

» Prodej s.r.o. v Praze za nejnižší ceny, s.r.o. může být Vaše jen za 21900 Kč! Klikněte pro více informací!

O Prodej-s-r-o.cz

Web, na kterém naleznete vše, co představuje prodej s.r.o. Informace o náležitostech, které jsou důležité pro prodej s.r.o. Zajímá-li Vás prodej s.r.o., pak je web s tématikou prodeje s.r.o. tím pravým pro Vás.

Další zajímavé projekty

  • Zajímá vás prodej s.r.o.? Podívejte se na Prodej-s-r-o.cz
  • Sídlo společnosti pro Vaši firmu v Praze. Více na Spolecnosti-sidla.cz
  • Potřebujete-li sídlo firmy v Praze, mohlo by Vás zajímat sídlo firmy Praha.
  • Firma Praha - proč mít firmu v Praze, sídlo firmy Praha a další.
  • Proč mít sídlo Praha? Informace o sídle firmy v Praze.
  • Ušetřete na daních a využijte offshore společnosti, vše o offshore.
  • Pořízením zahraniční společnosti můžete ušetřit peníze na daních.
  • Objevte prodej s.r.o., firma jednoduše a ihned.
  • Co nabízí zahraniční firmy oproti firmám v České republice?
  • Mějte sídlo společnosti v Praze, proč a jak ho získat?

Copyright © 2020 INVESTER MEDIA